fbpx

Warsztaty szycia dla dzieci

Warsztaty szycia dla dzieci

Szycie na maszynie jest bardzo praktyczną umiejętnością. Samo w sobie potrafi sprawiać dzieciom wiele frajdy, ponieważ szyjąc, nie tylko oddają się atrakcyjnej aktywności, ale także — widok gotowej, uszytej już rzeczy sprawia wiele satysfakcji. Nauka szycia dla dzieci to ciekawa alternatywa dla szeregu bardziej popularnych kursów oraz zajęć dla najmłodszych oferowanych na masową skalę. Kurs szycia na maszynie spodoba się nie tylko dziewczynkom, ale również wielu chłopcom. Na taki kurs nie trzeba zapisywać się od razu, zobowiązując do uczęszczania na niego regularnie, przez dłuższy okres.

Zawsze można sprawdzić, czy szycie jest dla dzieci interesujące na kilkugodzinnych warsztatach. Jeżeli mali krawcy będą chcieli zgłębiać kolejne tajniki tego rzemiosła — możliwość nauki szycia na maszynie stoi przed nimi otworem. Jeżeli potrzebujesz załatwić swoje sprawy — powierz nam swoje dziecko na kolejne blisko 3 godziny, a pokażemy mu, jak uszyć maskotkę albo kolorowe ubranko i wiele innych rzeczy. Kiedy kurs szycia na maszynie wciągnie malucha, być może już wkrótce uszyje coś dla Ciebie!

Warsztaty szycia dla dzieci odbywają się w Pracowni Krawieckiej w Rumi w każdą sobotę do południa.

Przyprowadź do nas swoje dziecko, a zapewnimy mu opiekę i świetną zabawę w postaci szycia różności dla dzieci!

Wspólnymi siłami uszyjemy – maskotkę, spódniczkę lub spodenki, bluzkę lub ubranka dla lalki, worko-plecak, kosmetyczkę, etui na smartfona czy dekoracje świąteczne. A nawet wykonamy biżuterię na prezent dla mamy, babci lub koleżanki, w ramach zajęć artystycznych, które odbywają się u nas cyklicznie w jedną sobotę, raz w miesiącu.

Kreatywne warsztaty szycia i rozwijania talentu artystycznego u dziecka – to najlepszy sposób na nudę, niecodzienne zajęcie czy rozwój przez naukę i zabawę!

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą wyjątkowych kursów szycia dla dzieci. To niepowtarzalna okazja, aby przez zabawę połączoną z praktyczną nauką szycia, przyczynić się do odkrycia w dziecku prawdziwej pasji. Nauka szycia dla dzieci to wiele godzin fantastycznych zajęć, podczas których Twoja pociecha nauczy się wielu przydatnych czynności. Teoretyczna wiedza zdecydowanie przyda się w przyszłości.

Stacjonarne warsztaty szycia dla dzieci w Trójmieście to wyjątkowa okazja, aby młodzi miłośnicy mody czy sztuki samodzielnie zaprojektowali i stworzyli rewelacyjną odzież. Nauka szycia na maszynie dla dzieci jest w pełni bezpieczna, gdyż cały proces przebiega pod okiem naszego doświadczonego personelu. Zajęcia z szycia dla dzieci są dostępne w bardzo korzystnych cenach! Miła i przyjazna atmosfera podczas zajęć pozwala pociechom w kreatywny sposób rozwijać swoje umiejętności, łącząc to z niepowtarzalną zabawą! W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości jesteśmy do dyspozycji.

UCZESTNIKOM KURSU SZYCIA DLA DZIECI ZAPEWNIAMY:

 • Tkaniny do szycia (w cenie kursu).
 • Wszystkie niezbędne akcesoria, materiały i dodatki krawieckie.
 • Odpowiednio wyposażoną salę w stanowiska maszynowe.
 • Małe kameralne grupy.
 • Napoje ciepłe i zimne.
 • Profesjonalny instruktaż.
 • Niepowtarzalną i domową atmosferę.
 • Opiekę dla dziecka.

CZAS TRWANIA I MIEJSCE KURSU:

 • 3 godziny zegarowe
  soboty od 10.00 do 13.00
 • Pracownia Krawiecka w Rumi przy ul. Jana z Kolna 2 A

CENA WARSZTATÓW DLA DZIECI: 150 zł

Kupując karnet miesięczny za 600 zł na 4 soboty – otrzymujesz 1 godzinę dodatkowo do wykorzystania na dowolny warsztat bądź kurs krawiecki.
✔ Cena zawiera wszystkie potrzebne materiały.

DOWIEDZ SIĘ WIECEJ O WARSZTATACH SZYCIA DLA DZIECI

Zajęcia odbywają się w kameralnej atmosferze, w małej grupie (max. 4 osoby), co pozwala na ciągły kontakt z osobą prowadzącą zajęcia.
Kurs prowadzony jest przez doświadczonego wykładowcę – krawcową z 40-letnim stażem w krawiectwie.
Osoby chętne mogą przynieść swoją maszynę.
Regulamin kursów i warsztatów dostępny jest tutaj.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w pracowni o przyjęciu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy!

* Zastrzegamy, iż program kursu na potrzeby grupy może być realizowany w innej kolejności tematycznej, a obszary poruszanych zagadnień będą dostosowane do ilości godzin i poziomu kursantów.

ZAPISZ SIĘ NA KURS “WARSZTATY SZYCIA DLA DZIECI”

 

8 + 7 =

logo szkolenia krawieckie.pl

Wybierz kurs dla siebie!

Jak dojechać?

mapa Szkolenia Krawieckie Rumia