fbpx

Warsztaty Maszyny na Godziny

Jeśli lubisz szyć na maszynie, bądź chcesz się tego nauczyć i wyczarowywać piękne ubrania dla siebie, męża lub dziecka, koniecznie zobacz ofertę naszego kursu. Jak wyglądają nasze konsultacje z szycia na maszynie? Kurs ten został stworzony dla osób, które nie masz maszyny lub potrzebują fachowej konsultacji. Podczas kursu skupiamy się na indywidualnym podejściu do każdego klienta, wspieramy osoby w doskonaleniu technik szycia. W godzinach kursu możesz uszyć ad A do Z wszystko, co będzie Ci niezbędne, bądź to co Ci się marzy – z naszą pomocą na pewno będzie to prostsze do realizacji. W tym przypadku pamiętaj, aby przynieś ze sobą tkaninę i pomysł na szycie.

Warsztaty z szycia na maszynie dedykowane są dla uczestniczek naszych kursów oraz dla osób z co najmniej podstawową wiedzą z zakresu krawiectwa.

PODCZAS KURSU SZYCIA NA MASZYNIE DOSTANIESZ DO DYSPOZYCJI:

Profesjonalny kurs szycia na maszynie – zacznij spełniać swoje marzenia!

Jesteś krawcową samoukiem, ale planujesz udoskonalić swój krawiecki warsztat? A może nie jesteś w pełni zadowolona/y z wykonania swoich projektów? Jeśli trafiliśmy w sedno, mamy też rozwiązanie tej sytuacji – nauka szycia na maszynie pod okiem doświadczonych profesjonalistów. Dzięki niej już w kilka godzin dopracujesz swój warsztat. Podczas stacjonarnego kursu szycia na maszynie nabierzesz pewności w tworzeniu nowych rzeczy i dowiesz się, jakich błędów unikać.

Jak wygląda oferowany przez nas kurs szycia na maszynie?

W organizowanych przez nas kursach zależy nam przede wszystkim na komforcie kursantów. Dlatego też każda grupa szkoleniowa liczy zaledwie kilka osób. Przez kilka godzin szkolenia otrzymasz od nas porady i pomoc, dzięki którym będziesz mogła/mógł poprawić swoją technikę szycia. Każdy uczestnik kursu proszony jest o przyniesienie na lekcję własnej tkaniny i pomysłu na to, co stworzy. Jeśli wolisz przynieść również maszynę do szycia, na której pracujesz na co dzień – zrób to. Na miejscu jednak do dyspozycji uczestników są zarówno maszyny przemysłowe, domowe, jak i owerloki. Oferujemy też dostęp do akcesoriów krawieckich oraz rękodzielniczych.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty kursów?

Jeśli chcesz nauczyć się szyć, ale znasz już podstawy szycia na maszynie, ten kurs jest zdecydowanie dla Ciebie. Prowadzącą kurs jest krawcowa posiadająca ponad 30-letnie doświadczenie. Kurs “Warsztaty maszyny na godziny” to nie tylko możliwość realizacji swojej pasji. To też gwarancja mile spędzonego czasu, w wąskim gronie osób, które podzielają Twoje zamiłowanie. Kurs szycia na maszynie organizowany jest stacjonarnie w Rumi, w Pracowni Krawieckiej przy ul. Jana z Kolna 2A.

Prezent dla ważnej osoby – bon podarunkowy na nasz kurs

To świetna opcja dla osób, które nie mają pomysłu na prezent, a wiedzą, że osoba obdarowana chciałaby zacząć szyć profesjonalnie. W ten sposób można połączyć naukę szycia i miło spędzony czas.

Tablety Cytotec w niskiej cenie w Twojej aptece internetowej.

Z racji, że szycie na maszynie jest naszą życiową pasją, wciąż poszerzamy i ulepszamy naszą ofertę szkoleniową. Organizujemy bowiem kursy szycia na maszynie zarówno dla dorosłych, dzieci, jak i dla całych rodzin. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą.

 • wieloczynnościowe maszyny do szycia,
  (do wyboru – domowe oraz przemysłowe), overlock.
 • niezbędne akcesoria krawieckie i rękodzielnicze.

Przychodząc do nas, otrzymasz nie tylko dostęp do maszyn i akcesoriów, ale również pyszną kawę lub herbatę oraz fachową pomoc i porady.

Karnet maszyny na godziny, to również idealny prezent dla bliskiej osoby!
Warto skorzystać z bonu podarunkowego, dzięki któremu można wykupić odpowiednią ilość godzin oraz spersonalizować prezent.
Przyprowadź ze sobą koleżankę, znajomą lub sąsiadkę i w miłym towarzystwie spełnij swoje marzenie.

UCZESTNIKOM KURSU SZYCIA NA MASZYNIE ZAPEWNIAMY:

 • Wszystkie niezbędne akcesoria i dodatki krawieckie.
 • Odpowiednio wyposażona sala w stanowiska maszynowe.
 • Małe kameralne grupy.
 • Napoje ciepłe i zimne.
 • Profesjonalny instruktaż.
 • Niepowtarzalną, domową atmosferę.

CZAS TRWANIA I MIEJSCE KURSU:

 • Pracownia Krawiecka w Rumi przy ul. Jana z Kolna 2A

KOSZT WYNAJĘCIA MASZYNY DO SZYCIA:  50 zł/godz.

Kupując karnet za 250 zł, otrzymujesz (5 godz.) + 1 godz. dodatkową, do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy.
Przy zakupie karnetu  za 500 zł (10 godz.) dostajesz gratis 2 dodatkowe godziny na kreatywne działania.

INFORMACJE DODATKOWE:

Zajęcia odbywają się w kameralnej atmosferze, w małej grupie (max. 4 osoby), co pozwala na ciągły kontakt z osobą prowadzącą zajęcia.
Kurs prowadzony jest przez doświadczonego wykładowcę – krawcową z 37-letnim stażem w krawiectwie.
Osoby chętne mogą przynieść swoją maszynę.
Regulamin kursów i warsztatów dostępny jest tutaj.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w pracowni o przyjęciu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy!

ZAPISZ SIĘ NA KURS “Warsztaty Maszyny na Godziny”

 

8 + 9 =

logo szkolenia krawieckie.pl

Wybierz kurs dla siebie!

Jak dojechać?

mapa Szkolenia Krawieckie Rumia