fbpx

Zawód krawcowej, jest dzisiaj prawdziwym fachem przyszłości. Zmęczenie odzieżową masówką, z którą stykamy się w popularnych sieciach sprawia, że szukamy modowego pomysłu na siebie. Chcemy ubiorem wyrażać poglądy i emocje – chcemy też wyróżnić się z tłumu. Dlatego kreatywna krawcowa, która przy okazji ma zmysł stylistki jest obecnie prawdziwym skarbem. Co najczęściej szyjemy u krawcowej? Jakie zamówienia realizuje przedstawicielka tego zawodu?

Wyjątkowa suknia ślubna dla Panny Młodej

 

Wciąż w prawdziwym “top 3” ubrań, które szyjemy u krawcowej jest suknia ślubna. Dlaczego? Bez wątpienia ślub to niepowtarzalny dzień w życiu. Każda Panna Młoda chce wyglądać wtedy zjawiskowo – w tej kluczowej chwili. Krawcowa ma za zadanie uszyć suknie ślubną, która zauroczy i będzie zapierać dech w piersiach. Panie, które przychodzą do krawcowej z tego typu zamówieniem często chcą też, aby suknia podkreślała to co najlepsze w sylwetce przyszłej panny młodej. Jednocześnie zależy im, aby ukryć ewentualne niedoskonałości.

W tym sezonie króluje wszystko co zwiewne i delikatne. Koronkowe dodatki do sukni. Dużą popularnością cieszą się również długie rękawy. Z pomocy krawcowej korzystają również Panny Młode z figurą  plus size lub bardzo niskiego wzrostu, które nierzadko mają spory problem, aby wybrać odpowiednią suknie ślubną w salonie.

Elegancki garnitur – podkreślenie dobrego stylu i klasy!

 

Stylowe garnitury noszą nie tylko mężczyźni, ale również panie. Wbrew pozorom mimo, że garnitur kojarzy się bardzo biznesowo można go wykorzystać na wiele okazji wesele, ważne spotkanie z bliską osobą, czy bankiet. Teraz w modzie są garnitury w pastelowych kolorach. Profesjonalna krawcowa pomaga osobom niezdecydowanym w doborze koloru – dopasowanego idealnie do indywidualnego gustu, koloru oczy i wyglądu cery.

Sukienka na letnie dni – wybieraj to co wygodne i zawsze na czasie!

 

Zwiewna, lekka sukienka jest zawsze świetnym wyborem, szczególnie, kiedy zbliżają się gorące dni. W tym sezonie trendy jest kolor żółty – uznawany za “kolor szczęścia” i z pewnością pojawi on się w wielu stylizacjach. Jesteśmy coraz bardziej otwarci i odważni w podejściu do stylizacji – tej codziennej i od święta. Kiedyś, łączenie z pozoru “biegunów kolorystycznych” było niedopomyślenia. Dziś jest normą.

kobieta w żółtej sukience z plecioną torebką, kurs szycia i kroju w Rumi

Kursantka w swojej sukience – kurs krawiecki w Rumi

Zamówienia u krawcowej nie tylko odzieżowe? Co jeszcze zlecamy do uszycia?

 

Chcemy nosić ubrania, które są tylko nasze. Uszyte na miarę – są wyrazem naszej osobowości, temperamentu i stanu ducha. Okazuje się, że nie tylko odzież zlecamy do uszycia. Wśród najczęściej wybieranych akcesoriów, po które pukamy do drzwi krawcowej znajdują się: portfele, parasolki, torebki i tzw. “nerki”.

 

Zapisz się na warsztaty krawieckie – twórz ubrania na ważne okazje i wyjątkowe chwile…

 

Krawcowa, to zawód, który dzisiaj ma status zawodu bardzo kreatywnego, wręcz artystycznego. Krawcowa szyje ubrania  – na wyjątkowe, ważne okazje, które długo pozostają w naszej pamięci. Wybierz zawód krawcowej, skorzystaj z naszej oferty szkoleń z szycia i “ubieraj” klientów na ważne momenty w ich życiu.  O tym, że krawiectwo jest doskonałym pomysłem na siebie i alternatywą zawodową na trudne czasu pisaliśmy w tekście: Krawiectwo – dodatkowa pasja, czy nowa ścieżka zawodowa?