fbpx

Szukasz nowej pasji? A może chciałabyś  coś zmienić w swoim życiu i rozpocząć nową drogę zawodową? Bez względu na to, w której grupie się znajdujesz, warto pomyśleć o kursie krawiectwa.

Czasami bywa tak, że historia zatacza koło. Tak też jest w tym przypadku. Kursy szycia cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ w zawodzie krawcowej, czy też krawca wiele osób upatruje ogromny potencjał. Jesteśmy zmęczeni, tym co proponują nam znane sieciówki. Przeglądamy katalogi ubrań i stwierdzamy, że praktycznie każda oferta wygląda podobnie.  My chcemy wyrażać siebie, swoją osobowość.  Nie chcemy być jednakowi.

Czy zatem taki kurs krawiectwa należy traktować jko dodatkowe hobby? Coś czemu możemy poświęcić wolny czas? Czy krawiectwo może stać się naszym sposobem na życie, nową formą zarobkowania, która nie tylko przyniesie nam satysfakcję zawodową, ale również naprawdę dobrą pensję?

Daj się ponieść nowej pasji. Szyj piękne ubrania  dla siebie… Dla bliskich!

Bez względu na to, w jakim momencie zawodowym się znajdujemy i czego oczekujemy od pracy –  kurs szycia może okazać się doskonałą formą spędzenia wolnego czasu. Zamiast siedzieć w domu… robimy coś dla siebie. Kurs krawiectwa pozwala poszerzać horyzonty.  Sprawia, że zdobywamy nową praktyczną umiejętność, którą możemy wykorzystać w bliskiej lub dalekiej przyszłości. Nawet, jeśli nie wiążemy z krawiectwem zawodowej i przyszłości, nie planujemy pracować w tym zawodzie, to w dzisiejszych czasach, bardzo niepewnych – dodatkowy fach w ręku zawsze się przydaje. Nigdy bowiem nie wiadomo, kiedy umiejętności krawieckie będziemy mogli wykorzystać na szerszą skalę. Na kursie krawieckim poznajemy nowe osoby –  specjalistów w tej dziedzinie, którzy umożliwiają nam zapoznanie się z najnowszymi technikami szycia. Pracujemy w oparciu o najnowsze trendy i potrzeby rynku. Każdy kurs jest wypełniony po brzegi praktyką.  Zdobywając nowe kwalifikacje wzmacnia się też nasze poczucie wartości i pewność siebie. Potrafimy zrobić własne ubranie  –  uszyć spodnie, czy też dopasowaną do ciała sukienkę. Daje to mnóstwo satysfakcji i procentuje. Od teraz możemy szyć dla siebie i bliskich,  takie ubrania jakie nam się podobają i w jakich naprawdę będziemy chodzili. Bez konieczności korzystania z tego, co podsuwają nam inne sklepy. Dla bliskich, rodziny i przyjaciół możemy szyć z okazji urodzin, świąt. Zaskakując  wyjątkowością prezentu i oczywiście kreatywnością. Wsłuchując się w gust osoby obdarowanej takim wyjątkowym ubraniem,  tworzymy idealny ciuch tylko dla niej, wzmacniając naszą relację.

Krawiectwo, jako zawód przyszłości

Nie myślisz o pracy w charakterze krawcowej? Z czasem jednak może się to zmienić, ponieważ życie pisze nam różne scenariusze. Po skończonym kursie możesz poczuć potrzebę zmiany. Pójścia inną drogą zawodową. Dla kogo zawód krawcowej to świetne rozwiązanie?

  • młodych mam, które po przerwie w pracy chcą pewnym krokiem wrócić na rynek pracy.  Nie zamierzają jednak wracać do starego życia, tylko pragną zrobić coś swojego. Iść z duchem zmian –  z poczuciem niezależności i spełnienia. Codzienna praca krawcowej daje takie poczucie spełnienia i sprawczości. Mając stylizacyjną smykałkę i mnóstwo kreatywności w sobie możemy doradzać klientom, przygotowując dla nich niebanalne i intrygujące stylizacje, w których poczują się naprawdę wyjątkowo. Dzięki temu zmieniamy ich rzeczywistość, a także w nas pogłębia się uczucie, że to co robimy ma sens,
  • osób, które chcą żyć na własnych zasadach i według własnych reguł. Przychodzi taki moment w życiu, kiedy jesteśmy zmęczeni pracą w korporacji, codziennymi dojazdami, odpowiedzialnością i wszystkim tym z czym wiąże się dane stanowisko .Krawiectwo pozwala chwycić wiatr w żagle. Pracujemy, kiedy chcemy i jak chcemy. Dla klienta, dla którego chcemy pracować.  Krawiectwo, to też taka przestrzeń, gdzie nie ma mowy o jakiejkolwiek rutynie. Każdego dnia przychodzi nowy klient –  osobowość, którą warto poznać i dla której warto przygotować niebanalny projekt.  Każdy taki projekt jest okazją do rozwoju zawodowego i fantastycznym wyzwaniem, którego warto się podjąć,
  • osób, które interesują się modą, ale nigdy wcześniej nie miały odwagi żeby zacząć działać w tej przestrzeni. Pozytywna zajawka na modę i kreatywne podejście do tematu jest bez wątpienia atutem, plusem, który pomaga w wejściu w krawiecki świat. Umiejętności stylizacji,  to dziś ogromny atut też w oczach klienta, który nie chce tracić czasu i cieszy się kiedy krawcowa może jednocześnie doradzić, w czym taka osoba będzie wyglądała dobrze.

Kurs szycia z dofinansowaniem –  Wejdź w świat krawiectwa pewnym i odważnym krokiem

Zachęcamy do skorzystania ze specjalnej oferty kursu szycia z dofinansowaniem. Wsparcie finansowe sprawia, że praktycznie każda osoba ma szansę wziąć udział w takim szkoleniu.  Zdobyć lub pogłębić kwalifikacje i umiejętności, które na dzisiejszym rynku pracy są bardzo pożądane. Przyjdź na nasz kurs.  Zabierz, że ze sobą przyjaciółkę, koleżanka, siostrę, mamę – kogoś bliskiego z rodziny. Zapewniamy, że spędzicie miło czas i nauczycie się nowych rzeczy, które mogą w doskonały sposób zaprocentować w przyszłości. Na pozytywne zmiany nigdy nie jest za późno.