fbpx

W świecie masowej produkcji i szybko zmieniających się trendów, rzemiosło krawieckie staje się doskonałą alternatywą. Wyrazem pasji, kreatywności i indywidualności. Tego ostatniego czujemy duży deficyt, obserwując powtarzalne kolekcje na wystawach odzieżowych sieciówek. Praca w krawiectwie to również rozwój i sposób samorealizacji, ponieważ zdobywamy umiejętność stworzenia ubrania, które idealnie dopasowuje się do sylwetki i podkreśla indywidualny styl, osobowość. Warto skorzystać z warsztatów krawiectwa i postawić na zawód, gdzie zawsze będzie popyt.

 

Kursy krawiectwa – pobudź swoją kreatywność. Wybierz zawód, w którym nie ma czasu na nudę…

 

Kurs krawiectwa to nie tylko nauka obsługi maszyny do szycia czy układania wzorów na materiale. To podróż w świat tkanin, krojów i detali, gdzie każdy ścieg odzwierciedla twój własny pomysł. Dzięki kursowi krawiectwa stajesz się nie tylko twórcą, lecz również architektem garderoby swoich klientów. Każdego dnia, pracując w tym zawodzie szyjesz coś nowego i to na różne okazje. Sukienki na ślub/wesele, garnitury biznesowe, wygodne bluzy, swetry, codzienne koszule. Nie ma tu mowy o nudzie. Co więcej – jeszcze raz warto podkreślić, stajesz w opozycji do masowej produkcji.

 

Od pełnego projektu, do najdrobniejszych detali…

Kurs krawiectwa, to idealny pomysł na zdobycie nowego zawodu, który da mnóstwo satysfakcji. Podczas zajęć nie tylko uczysz się używać maszynę do szycia, czy też przyborów krawieckich., ale również:

 

  • otrzymujesz doskonałe przeszkolenie – teoria i praktyka w jednym. Od tworzenia projektu, aż po dodatki do stylizacji, tworzenie ozdobnych haftów, właściwy wybór tkanin itd,
  • korzystasz z pełnego zestawu niezbędnych krawieckich akcesoriów: wspomnianej maszyny do szycia, niezbędnych przyborów, w tym, prujki, odpowiednich nożyc, centrymentru, igieł do szycia ręcznego, nici, nawlekacza do nici itd.

Zapisz się na kurs krawiecki. Odważ się otworzyć drzwi nowej szansy…

Czasy są niepewne. Mając to na uwadze, warto wybrać branżę i profesję, gdzie zapotrzebowanie na usługi nigdy nie zniknie, a krawiectwo bez wątpienia taką profesją jest. Dlaczego?

  • wielu z nas chce ubierać się zgodnie ze swoją osobowością i omija szerokim łukiem duże sieci odzieżowe. Lokalna krawcowa, krawiec to “skarb” i jedyny słuszny adres,
  • wzrasta w społeczeństwie świadomość ekologiczna. Chcemy dbać o środowisko, a co za tym idzie nosić ubrania z pewnego źródła. Nierzadko z ekologicznych tkanin. Ubrania, które posłużą nam przez lata,
  • nie ma naszej zgody na łamanie praw człowieka. Nie chcemy kupować ubrań, które zostały stworzone przez pracowników pracujących w trudnych warunkach, bez godnego wynagrodzenia i nierzadko przez dzieci.

 

Już dziś zacznij nowy rozdział w swoim życiu. Proponujemy kursy krawieckie z dofinansowaniem. Nic nie tracisz, a możesz zyskać wiele. Nowy fach w ręku. Umiejętność, która da Ci stabilną i satysfakcjonującą pracę, naukę pod okiem ekspertów i… nowe znajomości.