fbpx

Warsztaty stylizacji. Otwórz się na rozwój w branży.

 

Krawiectwo miarowe znów wraca do łask. Zapotrzebowanie na niebanalne, oryginalne ubrania i pełne stylizację wzrasta. Dzisiejszy konsument jest bardzo świadomy. Masowe kolekcje z sieciówek już w dużej mierze nie wystarczają. To za mało. Chcemy mieć swój styl. Taki, który wyróżni nas z tłumu. Wyraża naszą osobowość, a co za tym idzie wzmocni naszą pewność siebie. Z tego też powodu utalentowana i przy tym kreatywna krawcowa, która uszyje naprawdę coś wyjątkowego jest na wagę złota. Kompetencje z zakresu stylizacji wyróżniają usługę krawiectwa – klient czuje się kompleksowo obsłużony.

Krawcowa i stylistka w jednym – klucz do zawodowego sukcesu

 

W dzisiejszych czasach bardzo cenimy sobie oszczędność czasu. Dostęp do kompleksowej usługi staje się dla nas kluczowy. Połączenie kompetencji krawieckich i stylizacyjnych może okazać się tzw. “strzałem w dziesiątkę? Co zyskuje krawcowa robiąc kurs stylizacji?

  • wzmacnia zaufanie wśród klientów – taka osoba nie tylko potrafi uszyć piękną kreację, ale też odpowiednio doradzi. Przychodzi klientka z prośbą o przygotowanie kreacji na specjalną okazję.

Czy ten kolor jest dla mnie?

Czy ten fason ubrań jest odpowiedni dla mojej sylwetki?

Co będzie lepsze: ciemne spodnie i jasna bluzka czy może na odwrót?

 

Krawcowa, która potrafi odpowiedzieć na tego typu pytania, wątpliwości jest prawdziwym skarbem. Umiejętność dopasowania ubrań do koloru oczu, typu cery, osobowości klienta to bardzo pożądana kwalifikacja. Klient nabiera pewności, że krawcowa uszyje ubranie, w którym naprawdę będzie się wyglądało zjawiskowo.

  • konkurencyjność w branży krawieckiej. Klientki w codziennym zabieganiu, stresie potrzebują fachowej porady i pomocy slilizacyjnej. Chcą iść do krawcowej jak do dobrej koleżanki na kawę, która szczerze powie w jakich kolorach, w jakich krojach będzie wyglądać dobrze. Wzrost ilości klientek gwarantowany.

 

Warsztaty stylizacji – otwórz drzwi do nowych możliwości

Warsztaty z analizy kolorystycznej z Dorotą Korgul-Gawlikowską w pracowni Szkolenia Krawieckie w Rumii.

Warsztaty stylizacji mogą być kolejnym krokiem w rozwoju kariery. Tylko, idąc przed siebie można osiągać nowe zawodowe szczyty. Warsztat stylizacji pięknie zaowocuje w życiu prywatnym i zawodowym. Doda pewności siebie i… otworzy na nowe możliwości. Jakie? Konferencje branżowe, pokazy mody, ważne wydarzenia, które pozwalają patrzeć na krawiectwo i całą branżę odzieżową jak na dzieło sztuki. Warsztaty krawieckie pozwalają też otworzyć się na nowe kontakty. Możemy nie tylko uczyć się od innych, ale też nawiązywać korzystne i rozwojowe kontakty. Konsultacja z doświadczoną stylistką przy ważnym projekcie? Dlaczego nie! Zaproszenie do współpracy? Może przynieść tylko korzyści.

 

Daj sobie szansę na nowe “rozdanie kart” w zawodowej karierze – zapraszamy na warsztaty…

Warsztaty analizy kolorystycznej z Dorotą Korgul-Gawlikowską

Zainwestuj w kwalifikacje, które szybko zaowocują. Chwyć wiatr w żagle i rozwijaj swój biznes. Zapraszamy na Warsztaty Stylizacji. Podczas zajęć dowiesz się między innymi:

 

  • jak dobierać kolory?
  • jakie fasony są odpowiednie dla danej sylwetki?
  • jak stylizować swoją figurę?
  • jak podkreślić atuty sylwetki, przy zakryciu ewentualnych niedoskonałości?