fbpx

Prowadzisz biznes? Jednoosobową działalność gospodarczą? A może mikrofirmę? Z pewnością zauważyłeś, że utrzymanie się na fali sukcesu w dzisiejszych czasach jest dużym wyzwaniem. Rosnąca konkurencja, trudne ekonomicznie czasy sprawiają, że pozyskanie każdego klienta jest trudne. W procesie budowania silnej marki istotna jest jakość usługi, kreatywność, ale też otwartość do zmiany. My – oferujemy zawodowe kursy krawieckie, dzięki którym zyskasz nowe umiejętności, chwycisz wiatr w żagle i nie dasz się zrzucić z branżowej planszy. Dlaczego warto wziąć udział w kursie krawiectwa dla przedsiębiorców?

 

Szkolenia krawieckie /kursy krawieckie – zyskaj umiejętności, które dadzą Ci przewagę na rynku…

 

Jedno jest pewne… zawód krawcowa/krawiec wraca do łask. Co więcej jest to bardzo szanowany zawód, który wymaga znajomości trendów modowych, kreatywności, otwartości na nurty w branży, smykałki stylizacyjnej i… otwartości na drugiego człowieka. Dziś ubranie to coś więcej. Dla wielu to wyraz osobowości, przynależności do konkretnych wartości – również tych eko, które w tych czasach mają duże znaczenie. Kurs krawiecki dla przedsiębiorców „Wytwarzanie odzieży damskiej miarowej” otwiera nowe drzwi rozwoju.  Gwarantujemy, że warto spojrzeć co jest dalej, za wspomnianymi drzwiami.

 

Rozwijaj kwalifikacje w zawodzie przyszłości. Pracuj w kreatywnej przestrzeni!

 

Kurs, na który zapraszamy przeznaczony jest dla mikro, małych przedsiębiorstw i ich pracowników oraz dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Warunek to realizowanie się w przestrzeniach oznaczonych PKD:13, PKD :14 i PKD:15. Wszystkie te obszary ściśle związane są z szeroko pojętą  produkcją odzieży. Kurs ten jest zatem szansą dla “wolnych strzelców” chcących się rozwijać i tworzyć niesamowite kolekcje modowe. Jest to również oferta, z której mogą skorzystać mikrofirmy – przedsiębiorcy, którzy chcą przeszkolić swój zespół, aby mógł realizować niebanalne projekty. Każdy – kto zdecyduje się wziąć udział w kursie ma szansę otrzymać dofinansowanie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i/lub Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Refundacja PARP wynosi aż 80%, co oznacza dla kursanta ogromne możliwości rozwojowe i spore oszczędności. Kursant dopłaca 20% – w tym przypadku jest to 2,160 zł netto.

 

Kurs krawiecki – praktyka, która procentuje…Kurs szycia miarowego z certyfikatem!

 

Nasz kurs po brzegi  wypełniony jest ważną wiedzą, ale przede wszystkim praktyką, która będzie owocowała każdego dnia pracy w zawodzie. 130 godzin kursu pod okiem eksperta z 40 – letnim stażem. Dostęp do najnowszych sposobów szycia – materiały dydaktyczne i narzędzia  pozwalające na realizację niesamowitych odzieżowych kreacji. Kurs kończy się egzaminem i uczestnik kursu uzyskuje kwalifikacje w zawodzie: KRAWIEC.

Kurs krawiecki “uszyty na miarę” potrzeb dzisiejszego rynku!

 

Sięgnij po to, co najlepsze i najbardziej wartościowe w branży krawieckiej. Rozwijaj pasje. Daj sobie szansę na poszerzanie kwalifikacji, a co za tym idzie stabilne miejsce w branży krawieckiej.

 

Wypełnij formularz informacyjny. Dołącz do kursu. Ja zajmę się formalnościami.