fbpx

Lato pożegnało się już z nami na dobre. Przed nami deszczowe poranki, pochmurne dni, długie jesienne wieczory. Wbrew pozorom jesień może być piękną porą roku, jeśli odpowiednio wykorzystamy ten wyjątkowy okres. Doskonałym antidotum na jesienne wieczory, których nie widać końca są warsztaty szycia. Dlaczego warto wybrać taką formę aktywności? Jakie zalety niesie ze sobą zapisanie się i uczestniczenie w kursie szycia? Podpowiadam!

 

Nie daj się zniewolić aurze za oknem…  Postaw na kreatywne działanie!

 

Praca, dom. Wychodzimy do biura, za oknem ciemno. Wracamy do domu i też już dzień za nami.  Trudno w tych miesiącach nie wpaść w negatywny nastrój. Lekiem na długie wieczory jest kurs szycia. To doskonała okazja, aby wykorzystać wieczór w praktyczny sposób, kiedy nie możemy już pozwolić sobie na aktywność na świeżym powietrzu. Warto zabrać na kurs szycia swoją siostrę, mamy, przyjaciółkę. Jeśli wybierzemy się na takie szkolenie wspólnie, możemy przeżyć naprawdę fantastyczny czas. Wypełnić jesienny okres pozytywną energią, zrobić coś fajnego, produktywnego i rozwojowego dla siebie.

 

Kursy krawiectwa – niebanalny sposób spędzenia czasu, a może początek nowego etapu w życiu zawodowym?

 

Kurs życia możemy potraktować, jako rozwój pasji, dodatkowe zajęcie, coś co wypełni nam czas. Może zdarzyć się również tak, że podczas trwania kursu zauważymy, że krawiectwo jest przestrzenią, którą chcemy poznać bliżej i w której chcemy działać na szerszą skalę.  Nie tylko przygotowując ubrania, maskotki, czy też świąteczne gadżety z materiału dla siebie, swojej rodziny i znajomych, ale że chcemy, aby krawiectwo i nasze umiejętności, które zdobędziemy w czasie kursu – stały się naszym sposobem zarobku.

Marynarka, żakiet uszyte na kursie krawieckim szkolenia krawieckie.pl

Żakiet uszyty na kursie krawieckim w Rumi

Szkolenia krawieckie –  aktywność dla każdego!

 

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach szycia? Jest to jedna z tych aktywności, która może zainteresować każdego. Bez względu na wiek i dotychczasową zawodową historię.  W kursach krawiectwa chętnie biorą udział młode osoby, które chcą wejść na rynek pracy, mając w ręku prawdziwy fach, który zawsze będzie potrzebny. Uczestnikami kursów są również młode mamy, które w czasie urlopu macierzyńskiego lub po prostu, w czasie opieki nad swoimi pociechami pragną zrobić coś dla siebie. Na naszych kursach spotykamy również seniorki,  które zamierzają spędzać czas w praktyczny sposób i wyjść z domu.  Poznać nowych ludzi, nawiązać nowy znajomości. Coraz częściej uczestnikami kursów krawiectwa są również dzieci. Warto pokazywać tajniki krawiectwa młodym osobom.  Samodzielne przygotowanie pluszaka i rozwijanie umiejętności w tym zakresie może dawać dzieciakom mnóstwo radości. Taki kurs pobudza również w młodych kreatywne podejście do świata, wzmacnia ciekawość. Sprawia, że mimo trudnych czasów, już na starcie młode osoby zdobywają praktyczne umiejętności.

kurs krawiecki dla młodzieży

Uczestniczki kursu dla młodzieży w pracowni w Rumi

Zapisz się na kurs krawiectwa, a szaruga za oknem nie będzie Tobie straszna!

 

Zapisanie się na kurs krawiectwa w okresie jesienno-zimowym jest świetną decyzją.  Możemy zdobyć nowe umiejętności, a także zrobić coś samodzielnie, dla siebie lub swoich bliskich np. prezent pod choinkę. Biorąc udział w warsztatach krawiectwa:

–  poszerzamy umiejętności, zdobywamy nowy predyspozycje, które możemy wykorzystać jedynie na swoje potrzeby lub też, możemy je potraktować jako nową szansę na rynku pracy. Mając nowy fach, jesteśmy jeszcze bardziej atrakcyjni na rynku pracy,

–  mamy okazję do poznania nowych ludzi. Przebywając wśród innych, nie musimy obawiać się spadku nastroju. Nie grozi nam też Jesienna chandra,

–  wzmacniamy swoją pewność siebie.  Zdobycie nowego zawodu, czy chociażby samodzielne wykonanie ubrania, czy też maskotki w czasie zajęć z krawiectwa daje ogromną satysfakcję, dzięki temu nasza samoocena wzrasta. Zrobiliśmy coś samodzielnie i nasza sprawczość  jest dla nas powodem do dumy.

 

Zachęcam do zapisywania się na moje warsztaty krawiectwa. W mojej ofercie znajdują się kursy szycia dla osób początkujących, ale również średniozaawansowanych, które pragną poszerzyć i pogłębiać zdobytej już predyspozycje. Szczególnej uwadze polecam warsztaty szycia dla dzieci. Dokładam wszelkich działań, aby pociechy kreatywnie i miło spędziły czas wśród rówieśników. Gwarantuję, że udział w warsztatach szycia nie będzie czasem straconym, a każdą umiejętność zdobytą w czasie trwania kursu będziecie mogli wykorzystać w przyszłości.