fbpx

Święta Wielkanocne to szczególny czas. Czas zadumy, ale również wielkiej radości. Dzieci malują jajeczka, tworzą ozdobne króliki lub baranki, mama i tata pieką ciasta, sprzątają i przygotowują święconkę. Planujemy obowiązki tak, by wszystko w te dni było idealnie przygotowane, abyśmy mogli spędzić ten wyjątkowy czas w spokoju z rodziną i bliskimi.

Jednak tym razem Święta Wielkanocne będą trochę inne

Jaką mamy sytuację, każdy wie. Każdy z nas powinien zostać we własnym mieszkaniu, w myśl zasady #ZaszyjSięWDomu. Obostrzenia w przemieszczaniu się oraz uważność na zdrowie swoje i innych spowoduje, że wielu z nas spędzi te święta w odosobnieniu. Jednak nie znaczy to, że muszą one czuć się zapomniane!

Zadzwoń do osób samotnych!

Niektóre osoby w obecnej sytuacji musiały zostać same w domu, więc niezwykle miłe będzie, jeśli zadzwonisz do nich z życzeniami. Pokażesz im, że są ważni dla Ciebie i w tak szczególnym czasie myślisz o nich. Święta Wielkanocne powinny być dla wszystkich Chrześcijan najważniejszym czasem w roku. To już w tę niedzielę będziemy świętować zwyciężenie Jezusa Chrystusa nad grzechem i śmiercią.

Wszystkim  naszym czytelnikom, kursantomfanom na FB i całej reszcie dobrych dusz życzymy zdrowych, spokojnych i pełnych wiary w lepsze jutro Świąt Wielkiej Nocy. Alleluja!