fbpx

Nasza Pracownia

Masz niepowtarzalną okazję, aby nauczyć się własnoręcznie projektować i tworzyć odzież dla siebie.

Szycie wraca do łask, a dobra krawcowa to dziś skarb. Liczy się także unikatowość i oryginalność własnych ubrań, uszytych na miarę i z wysokiej jakości materiałów, czego w sklepach jest coraz mniej. Satysfakcja z własnoręcznie uszytego projektu jest bezcenna!

Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa naszą ofertę – kursy krawieckie i warsztaty. Jest to niebywała okazja i możliwość, aby rozpocząć przygodę z szyciem i zakochać się w nim już na zawsze. Uczymy od podstaw – kroju i obsługi maszyny do szycia, zdradzamy tajniki doświadczonej krawcowej, a przede wszystkim świetnie się przy tym bawimy. Oferujemy również kursy na wyższych poziomach kunsztu krawieckiego – dla średnio- i zaawansowanych.

Chcesz nabyć nowe umiejętności przydatne w życiu lub rozwinąć się w zakresie szycia odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej? Przyjdź do nas, gwarantujemy skuteczną naukę w przemiłej atmosferze!

Nasza Pracownia Krawiecka mieści się w Rumi w niezwykle malowniczym miejscu w sąsiedztwie domków i otoczeniu ogrodu. Tu nie tylko nauczysz się nowych rzeczy, ale i odpoczniesz w spokojnej i domowej atmosferze. Jesteśmy świeżo po remoncie, po to aby nasi kursanci czuli się u nas komfortowo, mieli wygodne miejsce do szycia, ale także do wspólnych rozmów przy kubku pysznej herbaty czy kawy. 

Zajęcia odbywają się w kameralnej atmosferze, w małej grupie (maksymalnie 4-5 osób), co pozwala na ciągły kontakt z osobą prowadzącą zajęcia. Osoby chętne mogą przynieść swoją maszynę do szycia.

Realizujemy także warsztaty i kursy wieczorowe (16-20) lub weekendowe (9-15) oraz wg indywidualnych zamówień.

Oprócz naszej standardowej oferty kursów krawieckich o różnym stopniu zaawansowania, zapraszamy Was na kursy tematyczne – szycia bluzy dresowej, torby eko oraz Dni Otwarte w naszej Pracowni. Obserwuj nas na Szkolenia Krawieckie >>

Szkolenia Krawieckie to niepowtarzalna okazja, aby nauczyć się własnoręcznie projektować i tworzyć odzież dla siebie. Serdecznie Was zapraszamy!

 
Zobacz co ciekawego dzieję się u nas w ostatnim czasie:
Pracownia Krawiecka w Rumi to miejsce stworzone z pasji i miłości do szycia. Wszystkie kursy krawieckie i warsztaty prowadzone są tutaj osobiście i wyłącznie przeze mnie – doświadczoną krawcową z 37-letnim stażem w tym fachu. Jak sprawdza się to w praktyce? Zobacz opinie naszych kursantów >>
 
Polecam Wam to miejsce i serdecznie zapraszam Was na kurs!
Danuta Zaczek

Opinie uczestniczek:

U Pani Danusi ukończyłam kurs dla początkujących, w tak sympatycznej atmosferze można się uczyć godzinami. Szkoda, że ten kurs tak szybko się skończył. Polecam wszystkim serdecznie!

Asia Pastuszka

Ukończyłam kurs dla średnio zaawansowanych. Pod okiem Pani Danusi wszystko wydaje się prostsze. Polecam szkolenia wszystkim, zarówno tym którym brakuje wiedzy teoretycznej, jak i tym mającym braki w warsztacie. Domowa atmosfera, spokój i fachowa rada – to właśnie szkolenie w Szkolenia Krawieckie. Dziękuję!!!

Karina Pob

 

Kursy prowadzone są bardzo profesjonalnie, pani Danuta tłumaczy wszystko jasno i zrozumiale. Wychodzi się z kursu z ogromną wiedzą oraz chęcią i energią do szycia 🙂 Bardzo polecam!

Asia Cuciti

  Byłam na kursie podstawowym, Pani Danusia wykazała się cierpliwością i dużym talentem pedagogicznym. Zajęcia były prowadzone w przemiłej atmosferze, dostosowane do wiedzy i umiejętności kursanta. Polecam wszystkim chcącym zacząć przygodę z szyciem 🙂 Ja swoją zaczęłam, mam nadzieję, że jeszcze tam wrócę, kilka kursów przede mną.

Magda Konkel

   Ukończyłam kurs u Pani Danusi dla średnio zaawansowanych. Otrzymałam dużo wiedzy, cierpliwości i fachowych porad, dzięki którym szycie staję się prostsze. Gorąco polecam kursy u Pani Danusi jest osobą z ogromną wiedzą i umiejętnościami do tego umie przekazać to innym. Krótko mówiąc właściwa osoba na właściwym miejscu.

Magdalena Rzymowska

 Pani Danusiu! Bardzo dziękuję za wspaniałą atmosferę, jaką stworzyła Pani w trakcie mojej nauki kroju i szycia. Mam wielkie szczęście, że poznałam tak wspaniałego nauczyciela szycia i życia jak Pani na swojej drodze. Pani cierpliwość, profesjonalizm i optymizm są nie do opowiedzenia w prostych słowach, a moja szafa nareszcie ma szanse dostać spódnice i bluzki z prawdziwego zdarzenia:) . Do zobaczenia na kolejnym kursie!

Gabriela Pipczyńska

 Cierpliwość, doświadczenie oraz zaangażowanie Pani Danusi sprawia, że maszyna do szycia okazała się nie taka straszna. Możliwość odbycia kursu na swojej maszynie przywiezionej z domu, była bardzo bardzo pouczająca i rozwijająca. Jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas i okazaną cierpliwość. Gorąco polecam!

Marzena Szreder

  POLECAM każdemu, kto chciałby nauczyć się DOBRZE szyć!!! Trafiłam do pani Danusi przez absolutny przypadek i jestem baaardzo zadowolona, że tak się stało. O tym, aby umieć szyć marzyłam od dziecka i niejednokrotne próby kończyły się klęską, więc zapisując się na kurs trochę sceptycznie do tego podchodziłam, bo sądziłam że się do Tego nie nadaję. Ale chciałam spróbować, aby się przekonać. Pani, która mnie przywitała już od pierwszej chwili zrobiła na mnie bardzo miłe wrażenie. Jest to kobieta, dla której widać, że krawiectwo sprawia przyjemność. Byłam w szoku że nie mając nigdy w życiu do czynienia z maszyną już po pierwszym spotkaniu potrafiłam się nią obsłużyć….. Baa nawet coś uszyć! Pani Danusia podchodzi do swoich kursantów bardzo profesjonalnie i z sercem. Wtedy może nie do końca zdawałam sobie sprawę, jakie to ważne, że musi być dokładnie i przyznaję, że nieraz zrobiłabym coś inaczej idąc na łatwiznę. Dzisiaj doceniam każdą dobrą rade i wymagania pani Danusi, bo jestem w temacie bardziej zagłębiona – czytam książki, blogi, gazety, oglądam dużo filmów i widzę, jak ludzie idą na łatwiznę, wprowadzając tym samym w błąd początkujących, którzy to oglądają.. Tak więc, zapisując się tu na kurs, mamy do czynienia z osobą pełną PROFESJONALIZMU. Pani Danusia zasługuje na medal, bo jest naprawdę wspaniałą nauczycielką. Atmosfera, w jakiej odbywa się nauka, jest prawdziwie domowa, bez stresu i negatywnych emocji. Tam chce się wracać!!!! Tak więc POLECAM każdemu !!!!!!!

Natalia Klein

Dzięki Pani Danusi pojęcie ” krawiectwo i szycie ” stało się w praktyce i teorii w końcu zrozumiałe. Warsztaty, to nie tylko przyjemne spędzenie czasu, ale przede wszystkim ciężka praca i nauka. Nie raz, nie dwa, nie byłam zadowolona ze swoich postępów, wtedy wkraczała Pani Danusia i dobrym słowem i wiedzą, a przede wszystkim wiarą we mnie, potrafiła sprawić, że się nie poddałam. Cudowna, ciepła, życzliwa i kompetentna osoba. Skończyłam kurs podstawowy dzisiaj, a już brakuje mi Pani towarzystwa. Pewnie jeszcze tam wrócę:) Dziękuję za wszystko!:)

Magdalena Perek – Sadłowska

Uczestniczyłam w warsztatach krawieckich ”Burda bez tajemnic”. Nie mogę uwierzyć w to, ile wiedzy zdobyłam oraz praktycznych cennych wskazówek w zaledwie jeden dzień sześciogodzinnych warsztatów. W ciągu jednego dnia nauczyłam się szyć dzianinową bluzkę. Będąc niedawno na półrocznym stażu w zakładzie krawieckim, nie zdobyłam takiej praktycznej, fachowej i konkretnej wiedzy, jaką zdobyłam na warsztatach u Pani Danuty!!! Dziękuję bardzo:)))

Agnieszka Dosz

Masz pytanie? Zostaw wiadomość!

14 + 1 =

Adres

ul. Jana z Kolna 2A, 84-230 Rumia

Kontakt

+48 694 522 508
biuro@szkoleniaprestigo.pl

Płatności

Bank Millenium 24 1160 2202 0000 0003 2381 2368